O Kinetico

Najlepsze na świecie systemy zmiękczania wody i filtracji dla biznesu i dla domu.

Firma Kinetico została założona w 1970 roku przez dwóch inżynierów, którzy byli pionierami rozwoju nieelektrycznych, w pełni zautomatyzowanych systemów oczyszczania wody. Firma Kinetico, rozwijająca się z małej firmy konsultingowej Tangent, wkrótce stała się globalną organizacją niezależnych dealerów, międzynarodową siatką dystrybutorów reprezentujących prawie 100 krajów. Dzięki zaangażowaniu założycieli, pracowników i sieci dystrybucji Kinetico odniósł ogromny sukces. Firma przekształciła się z dwuosobowego, kreatywnego przedsięwzięcia w silną i dynamiczną organizację.

Innowacyjna technologia i silne zaangażowanie w satysfakcję klienta wyróżniły firmę i umieściły Kinetico w roli lidera w dzisiejszym ewoluującym przemyśle uzdatniania wody, produkującym zmiękczacze wody, rozmaite systemy poprawiające jakość wody użytkowej, jak również urządzenia dostarczające wysokiej jakości wodę pitną. Produkty Kinetico posiadają certyfikaty potwierdzające ich jakość i wydajność wydane przez niezależne instytucje, a także najbardziej kompleksowe gwarancje w branży.

Kinetico jest częścią grupy Axel Johnson Group, globalnej organizacji istniejącej od pięciu pokoleń, która nadal odnosi sukcesy w rozwijaniu wiodących firm.

Kinetico osiąga AAA — najwyższą zdolność kredytową

Ocenę AAA (trzy A) mogą otrzymać tylko spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Ponadto firma musi działać od co najmniej dziesięciu lat, mieć obroty przekraczające 2 miliony koron szweckich i być w stanie wykazać wskaźniki finansowe znacznie przekraczające średnią w branży.

AAA logo